אתם כתבתם

עו
5.0
מבוסס על 45 ביקורות
powered by Google
itzhak Zuaretzitzhak Zuaretz
11:32 20 Apr 22
עוד שלומי חיימוב,הוא ראשית אדם משכמו ומעלה.קיים לו ידע מקצועי ורלוונטי ממוקד ללקוח.יתר על כן הוא משאיר את הלקוח בתחושה שהוא מצא לא רק עורך דין אלא חבר אמת.בכל הקשור למקצעיותו ולאמינותו של עוד חיימוב מדובר על עו"ד זמין,מכיל ואחראי.אני אישית לא הייתי יודע מה הייתי עושה ללא הכוונתו והדרכתו בכל נושא שפניתי אליו.
avi kashi Yarok Laadavi kashi Yarok Laad
06:43 19 Apr 22
זכיתי לקבל ייצוג משפטי משלומי חיימוב, כן אני קורא לו שלומי כי מהר מאוד הפכנו לחברים.שלומי חיימוב הוא עורך דין מהשורה הראשונה בתיקי משפחה, הוצאת דיבה ולשון הרע.מקצוען אמיתי שמבין את הלקוח ומביא לו תוצאות פעם אחר פעם.ממליץ בחום.
yaron elyasiyaron elyasi
11:04 11 Apr 22
אם יש משהו אחד שאני מצטער עליו בחיים זה שלא הקשבתי להמלצתו של אמיר שיפרמן בזמן , לקח לי הרבה מאוד זמן , כאב ,צער, בריאות וכסף כדי להבין שאין אפשרות אחרת חוץ מלעבוד עם הטובים ביותר בתחום. עו"ד שלומי חיימוב הוציא אותי לחירות. אין שום סיבה לעבור את יציאת מצרים אם אתם יכולים לקבל את עזרתם של הטובים ביותר שיסימו לכם את משבר הגירושים עם הכי פחות סבל.
Ortal LeviOrtal Levi
05:34 11 Apr 22
הגעתי לעורך הדין שלומי חיימוב דרך חברה שהוא עובד איתה ונוכחתי לדעת שהמקצועיות שלו במקביל לאדיבות וסבלנות ברמה גבוהה מאוד.בזכותו הצדק ניצח ואני חזרתי לישון בשקט בלילות.ממליצה בחום רק עליו באמת שלא תתאכזבו.
נדב ששוןנדב ששון
14:47 06 Apr 22
לכל אדם אשר נקלע לצרה משפטית , אני ממליץ לפנות לעורך הדין שלומי חיימוב !!!מעבר למקצועיות ואיכות , אתם תפגשו בנאדם שמוכן להלחם למען הצדק .תודו לי אחר כך......
js_loader